Twój gabinet XXI wieku

Prosto, przyjemnie, intuicyjnie

 • img1

  System zarządzania gabinetem

  Zarządzaj swoim gabinetem, sprawnie i skutecznie z dowolnego miejsca.

 • img1

  Rejestracja do lekarza przez Internet

  Automatyczny system rejestracji do Twojego gabinetu. Zarówno dla jednoosobowej praktyki jak i dla większego podmiotu z liczniejszą kadrą.

 • img1

  Telefoniczna recepcja dla Twojego gabinetu.

  To jest to! Dla najbardziej wymagających - nieoceniona pomoc dla Twoich gabinetów.

 • img1

  Automatyczny system powiadomień (SMS / Email)

  Zsynchronizowany system powiadomień dla pacjenta i lekarza. Pełen automatyzm i profesjonalizm.

Funkcjonalności

Obrazek

Twoja Personalna Sekretarka

Koordynuje Pacjentów rejestrujących się przez internet ( online - przez Twoją stronę www) i tych którzy kontaktują się telefonicznie.

Synchronizuje terminy, wprowadza je do terminarza, tak aby zapewnić bezkolizyjną i chronologiczną rejestrację do Twojego Gabinetu / Gabinetów. Brzmi jak bajka? Nie, to możliwe. Kontaktuj się,  zlecaj zadania , niezastąpiona pomoc w zadaniach na które nie zawsze starcza Ci czasu, natomiast które są nieodłącznym elementem prowadzenia Twojego Gabinetu.

Obrazek

System zarządzania pacjentem i gabinetem

Możliwość prowadzenia dokumentacji medycznej online, do której masz dostęp zarówno z domu jak z miejsca pracy.

Możliwość generowania kart wypisów, konsultacji. Nigdy więcej nie będziesz musiał się zastawiać jak wyglądała poprzednia wizyta. Dokumentacja świetnie współpracuje z rejestracją online i razem tworzy kompletne narzędzie obsługi pacjenta XXI wieku.

Obrazek

Intuicyjna wyszukiwarka

Wszyscy wybitni specjaliści należący do rodziny Medisto mają możliwość szerokopojętej współpracy w obrębie naszej wirtualnej kliniki.

Wzajemnego polecania siebie, wymiany doświadczeń. Co ułatwia również życie pacjentowi, który po Twojej konsultacji może trafić do kolegi innej specjalizacji z którym współpracuje się efektywnie, a Ty możesz polegać na jego fachowej opinii. Wszystko to by zoptymalizować bardziej kompleksowo pomoc Pacjentowi.

Obrazek

Interaktywne statystyki

Ta funkcjonalność przy pomocy wykresów obrazuje działanie Twojego gabinetu w określonych odstępach czasu, dnia, tygodnia, miesiąca, roku.

Porównuje gabinety, pracowników w przychodni, pokazuje pacjentów którzy najcześciej zapominają o wizytach, najczęstsze jednostki chorobowe, które leczysz. Istna kopalnia wiedzy.

Obrazek

Rejestracja do lekarza przez internet

Rejestracja online przez Twoją stronę www to w dzisiejszych czasach nieodzowna pomoc, udogodnienie dla Ciebie i Twoich pacjentów.

Działa ona 24h na dobę, 365 dni w roku, kiedy Ty odpoczywasz lub masz wykład. Zarówno dla jednoosobowej praktyki jak i dla większego podmiotu z liczniejszą kadrą. Pacjent uzyskuje dostęp do Twojego terminarza, a zarazem możliwość zapisania się do Ciebie na wizytę (do jednego z Twoich gabinetów, wielu lub do Twojego współpracownika).

Obrazek

Powiadomienia SMS i powiadomienia email

Zsynchronizowany system powiadomień dla pacjenta i lekarza. Przypominający o nadchodzącej wizycie zarówno lekarzowi jak i pacjentowi. System pomoże również powiadomić Twoich pacjentów o Twoim urlopie, zmianie lokalizacji placówki, albo też zmianach godzin otwarcia.

Obrazek

Baza pacjentów

Chyba już najwyższy czas zacząć budować Twoją bazę pacjentów. Potrzebujesz wyszukać chorych na określoną jednostkę chorobową, ponieważ pojawiła się dla nich nowa metoda terapeutyczna - żaden problem. Nigdy nie było to prostsze

Obrazek

Lista obowiązków

Planuj urlopy , ważne zadania , kongresy konferencje , wkomponuj to w kalendarz  lub zleć to sekretarce. Możliwość synchronizacji z urządzeniami mobilnymi.

Twój gabinet XXI wieku

Prosto, przyjemnie, intuicyjnie