Twój gabinet XXI wieku

Prosto, przyjemnie, intuicyjnie

 • img1

  System zarządzania gabinetem

  Zarządzaj swoim gabinetem, sprawnie i skutecznie z dowolnego miejsca.

 • img1

  Rejestracja do lekarza przez Internet

  Automatyczny system rejestracji do Twojego gabinetu. Zarówno dla jednoosobowej praktyki jak i dla większego podmiotu z liczniejszą kadrą.

 • img1

  Telefoniczna recepcja dla Twojego gabinetu.

  To jest to! Dla najbardziej wymagających - nieoceniona pomoc dla Twoich gabinetów.

 • img1

  Automatyczny system powiadomień (SMS / Email)

  Zsynchronizowany system powiadomień dla pacjenta i lekarza. Pełen automatyzm i profesjonalizm.

O nas

Medisto.pl. Portal dla Praktyków Medycyny powstał z misją ułatwiania kontaktu chorych szukających swojego gabinetu, z profesjonalistami branży medycznej. Obecnie jest to miejsce wszechstronne. Pozwala zaprezentować swoje gabinety nie tylko lekarzom, ale każdemu, kto należy do niezwykle rozległego profilowo świata medycyny. Znajdą więc u nas swoje miejsce lekarze, osteopaci, psychologowie i psychiatrzy, dentyści, chirurdzy, a nawet dietetycy. Wszyscy, których zawód polega na leczeniu i profilaktyce zdrowia, a którzy prowadzą swoje własne gabinety.

W sieci internetowej istnieje wiele różnych miejsc traktujących o medycynie, jednak w większości są to serwisy nie aktualizowane, o wątpliwej rzetelności. Natomiast Medisto został od początku zaprojektowany tak, aby każda wizytówka, wizerunek, czy informacja, były prawdziwe, aktualne i pożyteczne. W naszym portalu można być pewnym, że wyszukiwarka pokaże realne możliwości, prawdziwe oraz aktualne terminy i adresy, a także dokładnie określi pozycję danego lekarza wśród społeczności specjalistów. Zależy nam jako twórcom, aby lekarze zyskali dostęp do większej liczby pacjentów, a z drugiej strony aby chorzy, potrzebujący, maksymalnie szybko dotarli do pożądanych specjalistów.

Twój gabinet XXI wieku

Prosto, przyjemnie, intuicyjnie